juuli 01, 2012

Sitsihulludele kommertsteade/Commercial for the cotton lovers

Meil tuleb varsti vilistlaste rahvariidelaagris õmmelda Kihnu sitsijakke. Hakkasin siis täna internetis ringi tuulama - mul on kodus kangaid küll, aga kõik on liiga väikesed jupid -, alustades otsinguid kõigepealt oma vanast lemmikust Inglise Ebayst. Leidsin sealt rida lahedaid lille- ja neerukangaid, kuid siis selgus, et need kuulusid kõik ühele müüjale, ja et see müüja EI POSTITAGI Eestisse. No pagan! Aga ma ei heitunud, kopeerisin kangaste nimetused guuglisse ja asusin jälgi ajama. No leidsin siis hunniku igasugu toredaid kangapoode, kuid üks jäi silma oma haruldaselt maitseka valiku poolest. Etnograafiliste kangaste otsijatele tõeline pärl, ma arvan! Hinnad pole eriliselt kallid (kui saatekulu välja arvata) ja maksevõimalusi on erinevaid.
Isu tekitamiseks teile ühe kanga pilt, mille ma endale välja valisin. Ühtekokku ostsin kolm kangast, hakkan neist jakke ja pluuse tegema (õigemini õmbleja teeb, ma ise olen selliste asjade jaoks kroonilises ajahädas). Loodetavasti jõuavad need kohale õigeks ajaks. Kui ei, eks siis tule oma varudest Ungari indigokangas taaskord välja koukida.
Mõtlesin algul, et olen kade ja teistele oma viimase aja parimat avastust ei jaga, kuid kuna seal poes on imeilusaid kangaid sadades - mul võttis ikka metsikult aega, et välja selgitada oma lemmikud -, siis küllap jagub igaühele midagi erilist ja erinevat:) Head tuuseldamist! http://www.shabbyfabrics.com/

In Estonia there are plenty of women who adore vintage, or as we call them - ethnographical - fabrics. Especially we love paisleys and small flowers. Huge was my discovery when I found a very lovely and elegant webshop where you can find loads of beautiful cotton fabrics. Yes, you could make patchwork out of these but I ordered some fabrics to make three folk jackets that will suit with my ethnostyle clothing very well. Visit http://www.shabbyfabrics.com/ and you won't regret!

8 kommentaari:

 1. Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.

  VastaKustuta
 2. Penjualan Product Sabung Ayam Saat ini Menanjak Cepat & Draktis Berkembang'a adu jago Dengan Nilai Pukulan yang Jitu. Bingung dengan Pukulan Jitu Ayam Satu ini, Mari Kunjungi & daftar Gratis Dahulu di Register , Dengan Nilai 50ribu anda sudah dapat menonton dan memenangkan permain taruhan seru ayam bangkok satu ini BBM: D1A1E6DF/ Wa: 081377055002/ Line: cs_bolavita.

  VastaKustuta
 3. Nice, friend. I love the use of pattern and navigation!

  VastaKustuta
 4. Nagaqq Yang Merupakan Agen Bandarq terbaik , Domino 99, Dan Bandar Poker Online Terpercaya di asia hadir untuk anda semua dengan permainan permainan menarik dan bonus menarik untuk anda semua

  Bonus yang diberikan NagaQQ :
  * Bonus rollingan 0.5%,setiap senin di bagikannya
  * Bonus Refferal 10% + 10%,seumur hidup
  * Bonus Jackpot, yang dapat anda dapatkan dengan mudah
  * Minimal Depo 15.000
  * Minimal WD 20.000
  * Deposit via Pulsa TELKOMSEL
  * 6 JENIS BANK ( BCA , BNI, BRI , MANDIRI , CIMB , DANAMON )

  Memegang Gelar atau title sebagai AGEN POKER ONLINE Terbaik di masanya

  11 Games Yang di Hadirkan NagaQQ :
  * Poker Online
  * BandarQ
  * Domino99
  * Bandar Poker
  * Bandar66
  * Sakong
  * Capsa Susun
  * AduQ
  * Perang Bacarrat
  * Perang Dadu
  * BD QQ (New Game)


  Info Lebih lanjut Kunjungi :
  Website : NAGAQQ
  Facebook : NagaQQ official
  WHATSAPP : +62 87833350051
  Line : Cs_nagaQQ
  TELEGRAM :+855967014811

  VastaKustuta